נכון להיום אזרחים ישראלים עדיין זקוקים לויזה על למנת להיכנס לארצות הברית. שגרירות ארה"ב מטפלת ביותר מ-100,000 בקשות ויזה לשנה - מאות בקשות ביום. לכן הם פועלים ומאשרים ויזה לפי קריטריונים קבועים וידועים מראש. כדי למקסם את סיכויי ההצלחה -  מומלץ מאוד להיעזר בחברה המספקת ייעוץ וליווי לפני שמנסים להוציא לבד ויזה לאמריקה.

ויזה לאמריקה - הגשת טפסים 

הטפסים הם החלק החשוב ביותר בתהליך. כאמור השגרירות מאשרת או דוחה בקשות ע"פ קריטריונים קבועים מראש. זה הכרחי שהטפסים יהיו ממולאים בצורה נכונה - כזו שתגדיל משמעותית את הסיכוי שלכם לקבל אישור.

שלב הראיון

מועמדים בין הגילאים 14-80 חייבים לעבור ריאיון בשגרירות ארה"ב. הריאיון בקונסוליה אורך רק מספר דקות. על פי רוב בסוף הריאיון יהיה ניתן לדעת אם הבקשה אושרה. חשוב לשים לב לשפת הגוף וליצור תחושת אמינות, סימנים של לחץ עלולים לפגוע בסיכוייכם הסתכלו למראיין בעיינים וענו על השאלות בביטחה ובקצרה.

מסמכים נילווים

לראיון צריך להגיע עם כמה שיותר מסמכים. אם אתם מגישים בקשה עבור ויזת תייר לארה"ב (B1/B2) מומלץ להצטייד ולהציג כמה שיותר מסמכים שיעידו שאינכם מתכננים להגר לארה"ב. במקרה של ויזת סטודנט (F/J) תדרשו להוכיח שביכולותיכם לכלכל את עצמכם בזמן הלימודים, מסמכי קבלה לאוניברסיטה וכו'. למעשה כל מסך שמעיד על קשר יציב לארץ, כזה שמקטין את הסיכויים שתרצו להשאר בארה"ב מעבר לזמן שאושר לכם - יכול לעזור. קשר כלכלי וכספי - תלושי משכורת, חסכונות וחשבונות בנק, מכתב מהמעביד, אישורי לימודים או אישור על היותך חייל בסדיר - כל אלו ועוד הם עדויות על הקשר שלך לארץ - ומגדלים את סיכוי שלך לקבל את הויזה.

ויזה מהירה לארה"ב

לפעמים עולה הצורך לטוס לארה"ב מ"היום למחר" ונדרש, תוך פרק זמן קצר מאוד, לקבל ויזה. בדיוק בשביל זה קיים תהליך של הגשת בקשה לקבלת ויזה מהירה לארה"ב. אפילו רשויות ההגירה של ארצות הברית מודעות לכך שלא על הכול ניתן לשלוט, ושקיימים מצבים רבים שבהם מתעורר צורך אמיתי להגיע לארה"ב בדחיפות. למקרים כאלו מאפשרות השגרירות להאיץ את התהליך, ולפנות למסלול של קבלת ויזה דחופה.

תהליך הוצאת ויזה לאמריקה יכול להיות ארוך ומתסכל. אנחנו נלווה אתכם בתהליך ונעזור לכם לעבור את החוויה בקלילות. צרו קשר עכשיו ותנו לנו לטפל לכם בבקשה.

דברו איתנו